Професійно-технічні навчальні заклади регіону перетворюються у потужні центри – ТОКМАК СЬОГОДНІ

Професійно-технічні навчальні заклади регіону перетворюються у потужні центри

В області триває робота з модернізації мережі професійно-технічних навчальних закладів з метою більш ефективного використання матеріально-технічної бази, кадрового потенціалу, фінансових та управлінських ресурсів та приведення підготовки робітників у відповідність до потреб ринку праці та економіки регіону. Цей процес розпочато у 2015 році, про це інформує сайт Запоріжжя Сьогодні з посиланням на Запорізьку ОДА.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки, відповідно до Регіонального плану модернізації професійно-технічної освіти Запорізької області на 2016-2018 роки, розробленого радою професійної освіти, до кінця року скоротиться кількість закладів профтехосвіти, зокрема залишиться 34 професійно-технічні навчальні заклади із 39, що функціонували на початку 2016/17 навчального року.

Об’єднання професійно-технічних навчальних закладів проводиться шляхом укрупнення в багатопрофільні центри професійно-технічної освіти. Так, протягом 2016 року в м. Мелітополі було об’єднано п’ять  ПТНЗ у два потужних професійно-технічних центри. Проведено відповідну роботу і серед навчальних закладів сільськогосподарського напряму: об’єднано державний навчальний заклад «Чубарівський професійний аграрний ліцей» та «Куйбишевський професійний аграрний ліцей» у державний навчальний заклад «Чубарівський центр професійно-технічної освіти». Проведено організаційну роботу щодо об’єднання ще трьох професійних навчальних закладів у Шевченківському районі м. Запоріжжя: на базі державного навчального закладу «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» та двох професійних навчальних закладів – «Запорізький професійний будівельний ліцей» та «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» зі зміною юридичної адреси та назви навчального закладу. Найближчим часом передбачається об’єднання ще п’яти  професійно-технічних навчальних закладів  м. Запоріжжя та області.

Протягом навчального року продовжено роботу по створенню центру швацького мистецтва на базі державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю». Зокрема, видатки у сумі 330 тис. грн. спрямовані на реалізацію пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник».

Закладами профтехосвіти у 2017 році планується випустити 4464 особи за робітничими професіями та 150 молодших спеціалістів, у тому числі за професіями загальнодержавного значення – 207 осіб.

На початку поточного року підготовлено пропозиції з формування обсягів державного замовлення за професіями загальнодержавного значення (шість професійно-технічних навчальних закладів та п’ять  навчальних центрів при установах виконання покарань) на 2017 рік та сформовано обсяги регіонального замовлення за видами економічної діяльності, за професіями відповідно до класифікатора професій,  прийому та випуску по кожному навчальному закладу, а також пропозиції щодо підготовки у закладах професійно-технічної освіти молодших спеціалістів.

На  2017 навчальний рік планується прийняти  5704 особи. З них за професіями загальнодержавного значення – 275 осіб. Прийом молодших спеціалістів передбачено на 181 бюджетне місце.

Джерело: Запоріжжя Сьогодні.

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Leave a comment

Your email address will not be published.


*